Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

DRUŻYNOWE ZAWODY PŁYWACKIE DZIECI.

DSC_0029m
 
Na basenie w Słupcu-Nowej Rudzie odbyły się POWIATOWE DRUŻYNOWE ZAWODY PŁYWACKIE szkół podstawowych, najpierw odbyły się sztafety 6X25 m, a następnie konkurencje indywidualne i łączna suma decydowała o kolejności szkół, zawody sprawnie zostały przeprowadzone przez p. RENATĘ PAJDZIK i AGNIESZKĘ ROZLACH-POMORSKĄ za co serdecznie dziękujemy.

W Y N I K I    D R U Ż Y N O W E

Dziewczęta: 
1. SP 2 KUDOWA ZDRÓJ    - 123 pkt
2. SP 6 KŁODZKO                  -  122 pkt
3. SP 7 NOWA RUDA            -    99 pkt.
4. SP 7 KŁODZKO                 -    96 pkt 
5. SP 3 KŁODZKO                 -    83 pkt.

Chłopcy
1. SP 6 KŁODZKO               -   112 pkt
2. SP 7 NOWA RUDA           -   112 pkt
3. SP 2 KUDOWA  ZDRÓJ   -   100 pkt
4. SP 7 KŁODZKO                -     97 pkt 
5.  SP 3 KŁODZKO                -    93  pkt.

WYNIKI  ZAWODÓW: 

Sztafeta 6 x 25 dziewcząt :
1. SP 6 Kłodzko  1.44,07
2. SP2 Kudowa Zdrój  1.49,03
3. SP 7 Kłodzko 2.02,41
4. SP 7 Nowa Ruda  2.04,54
5. SP 3 Kłodzko  2.13,70

50 dowolnym dziewczęta:
1. Kinga Zabrzeska - SP2 Kudowa Zdrój  - 34,95
2. Kinga Jezusek - SP 6 Kłodzko  - 35,32
3. Pola Pilna - SP 6 Kłodzko  - 35,80

50 m grzbietowym dziewczęta:
1. Julia Olschówka - SP 2 Kudowa Zdrój - 45,64
2. Daria Zajączkowska - SP 6 Kłodzko -  46,14
3. Alicja Kołodziej - SP 7 Nowa Ruda - 50,36

50 m klasycznym dziewczęta:
1. Zofia Krasowska - SP 2 Kudowa Zdrój - 43,89
2. Martyna Kisiel  - SP 6 Kłodzko - 47,13
3. Zofia Porębska - SP 7 Kłodzko  - 48,06

25 m motylkowym dziewcząt:
1. Nadia Niemczynowska - SP 2 Kudowa Zdrój -17,11
2. Anna Miszkiewicz  - SP 6 Kłodzko  - 17,82
3. Amelia Liszka  - SP 6 Kłodzko  - 18,54

Sztafeta 6 x 25  chłopców:
1. SP 6 Kłodzko  1.48,29
2. SP 7 Nowa Ruda  1.50,89
3. SP 7 Kłodzko 1.54,16
4. SP2 Kudowa Zdrój  1.54,67
5. SP 3 Kłodzko  2.12,89  

50 m dowolnym chłopców:
1. Wiktor Tkaczyk - SP 7 Kłodzko  - 35,16
2. Natan Logaj  - SP 7 Kłodzko  - 35,98
3. Filip Mikołajczyk - SP 2 Kudowa Zdrój  - 36,06

50 m grzbietowym chłopców:
1. Miłosz Krukiewicz  - SP 3 Kłodzko  - 40,76
2. Marcel Dworak  - SP 7 Nowa Ruda  - 44,45
3. Karol Wiącek  - SP 7 Nowa Ruda  - 46,32

50 m klasycznym chłopców:
1. Szymon Koczot  - SP 2 Kudowa Zdrój  - 50,89
2. Szymon Mikoda  - SP 6 Kłodzko  - 52,48
3. Witold Kuriata  SP 6 Kłodzko  - 53,53

25 m motylkowym chłopców:
1. Piotr Witkiewicz  SP 3 Kłodzko  - 15,15
2. Cyprian Liszka  - SP 6 Kłodzko  - 16,06
3. Marcel Grzelczyk  - SP 7 Nowa Ruda  - 19,20

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.

UWAGA !!!!
Jeżeli dostarczają Państwo
komunikaty z zawodów
drogą elektroniczną, proszę przesyłać je
na następujący adres
e-mail:pszsklodzko@interia.pl
w temacie wiadomości wpisując KOMUNIKAT

POPRZEDNIA WERSJA STRONY