Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

IGRZYSKA DZIECI 2018/2019

 

KALENDARZ ZAWODÓW  PSZS w KŁODZKU
dla  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  (klasy VI i młodsze – rocznik 2006 i młodsi)

 
Lp.

DYSCYPLINA

SPORTOWA

TERMIN

MIEJSCE

Odpowiedzialny

organizator

Kwalifikacja do zawodów

1.

SZTAFETOWE  BIEGI

PRZEŁAJOWE

28.09.2018

BYSTRZYCA KŁODZKA  - lotnisko godz. 11,30

Roman  Bogdał

691 959 166

Wg. zgłoszeń

2.

MINI  PIŁKA NOŻNA chłopców

16.10.2018

OŁDRZYCHOWICE  KŁ -  boisko Orlika przy SP

Krzysztof  Pindral 663 502 776

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

3.

SZACHY  - drużynowe

3.12.2018

ŚCINAWKA ŚREDNIA  -

salka w hali sportowej  ZS

Kazimierz  Szydełko 695 707 593

Wg. zgłoszeń

4.

MINI  KOSZYKÓWKA  dziewcząt

17.12.2018

BYSTRZYCA KŁODZKA  - hala ZSP

Tomasz Słodkowski

600 139 317

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

5.

MINI  KOSZYKÓWKA chłopców

19.12.2018

BYSTRZYCA KŁODZKA  - hala ZSP

Tomasz Słodkowski

600 139 317

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

6.

PŁYWANIE  

dziewcząt i  chłopców

17.01.2018

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC

Kryta pływalnia  CTS

Renata  Pajdzik 504 604 146

Wg. zgłoszeń

7.

NARCIARSTWO  alpejskie dziewcząt i chłopców

23.01.- 25.01.

LĄDEK  ZDRÓJ - stacja  narciarska

Andrzej Krawiec

669 259 611

Wg. zgłoszeń

8.

TENIS  STOŁOWY - dziewcząt i chłopców

20.02.2019

KROSNOWICE  - hala Szkoły Podstawowej

Piotr Pawłowski  601 790 508

Wg. zgłoszeń

9.

MINI  SIATKÓWKA  - 4-ki dziewcząt

27.02.2019

ŚCINAWKA  ŚREDNIA -  hala  ZS ul. Sikorskiego

Natalia  Rosiak 511 029 368

Wg. zgłoszeń

10.

MINI SIATKÓWKA  - 4-ki chłopców

28.02.2019

JASZKOWA  DOLNA - hala Szkoły Podstawowej

Leszek Tybiński  533 606 323

Wg. zgłoszeń

11.

MINI  SIATKÓWKA  - 3-ki dziewcząt

06.03.2019

ŚCINAWKA  ŚREDNIA -  hala  ZS ul. Sikorskiego

Natalia  Rosiak 511 029 368

Wg. zgłoszeń

12.

MINI  SIATKÓWKA  - 3-ki chłopców

07.03.2019

JASZKOWA  DOLNA - hala Szkoły Podstawowej

Leszek Tybiński  533 606 323

Wg. zgłoszeń

13.

MINI  PIŁKA RĘCZNA

dziewcząt

20.03.2019

JASZKOWA  DOLNA - hala Szkoły Podstawowej

Leszek Tybiński  533 606 323

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

14.

MINI  PIŁKA RĘCZNA  chłopców

21.03.2019

JASZKOWA  DOLNA - hala Szkoły Podstawowej

Leszek Tybiński  533 606 323

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

15.

DRUŻYNOWE  BIEGI PRZEŁAJOWE  

1.04.2019

BYSTRZYCA KŁODZKA  - lotnisko  godz. 11,30

Roman  Bogdał

691 959 166

Wg. zgłoszeń

18.

MINI  PIŁKA NOŻNA  dziewcząt

29.04.2019

WOJBÓRZ  -  boisko Orlika  Zespołu Szkół

Bogdan Ogrodowczyk

608 258 746

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

19.

CZWÓRBÓJ   LA

dziewcząt i chłopców

8.05.2019

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC

stadion CTS

Krzysztof  Zdrzałka 785 225 336

Wg. zgłoszeń

20.

Lekkoatletyczne  Igrzyska Dzieci

14.05.2019

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC

stadion CTS

Krzysztof  Zdrzałka 785 225 336

Wg. zgłoszeń

 

UWAGA !!!

  • Wszystkie zawody rozpoczynają się o godz. 10,00, oprócz  Biegów  Przełajowych – o 11,30

  • Terminy i miejsca rozgrywania zawodów rejonowych  ustalą  Miejski SZS w Kłodzku i Gminny SZS w Kłodzku dla Rejonu Kłodzkiego oraz MZS w Nowej Rudzie i SZS w Bystrzycy Kł.

  • Informacja o ewentualnych zmianach  terminu czy miejsca rozgrywania zawodów  zamieszczana będzie na stronie internetowej   www.pszs.klodzko.pl

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.

UWAGA !!!!
Jeżeli dostarczają Państwo
komunikaty z zawodów
drogą elektroniczną, proszę przesyłać je
na następujący adres
e-mail:pszsklodzko@interia.pl
w temacie wiadomości wpisując KOMUNIKAT

POPRZEDNIA WERSJA STRONY