Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

LICEALIADA MŁODZIEŻY 2021/2022

 

LICEALIADA MŁODZIEŻY 2021/2022

KALENDARZ ZAWODÓW  PSZS w KŁODZKU 

dla  SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ( rocznik 2002 i młodsi ).

 

LP.

DYSCYPLINA
SPORTOWA

TERMIN

MIEJSCE

Odpowiedzialny
Telefon

Kwalifikacja do
zawodów

1.

SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE 12.10.- finał

21.09.2021

BYSTRZYCA  KŁODZKA  -  lotnisko godz. 10,00

Roman  Bogdał  

691 959 166

Szkoły wg zgłoszeń

2.

TENIS  STOŁOWY  INDYWIDUALNIE  dziewczęta

19.10.2021

KŁODZKO  
sala  LO

Czesław Radwański

660 406 838

Szkoły wg zgłoszeń

3.

TENIS  STOŁOWY INDYWIDUALNIE  chłopcy

21.10.2021

KŁODZKO  
sala  LO

Czesław Radwański

660 406 838

Szkoły wg zgłoszeń

4.

KOSZYKÓWKA 
3 X 3

Dziewcząt 

29.11.2021

KŁODZKO   
hala ul. Sportowa

Czesław Radwański

660 406 838

Szkoły wg zgłoszeń

5.

KOSZYKÓWKA 
3 X 3

Chłopców 

19.11.2021

KŁODZKO   
hala ul. Sportowa

Czesław Radwański

660 406 838

Szkoły wg zgłoszeń

6.

SZACHY  DRUŻYNOWE 

Finał 13.12.

1.12.2021

KŁODZKO    
aula LO  Chrobry

Marta Kurowska

600 893 783

Szkoły wg zgłoszeń

7.

SIATKÓWKA dziewcząt

Strefa  18.01.

2.12.2021

NOWA  RUDA   -  SŁUPIEC hala CTS

Jacek Pomorski

508 188 933

Szkoły wg zgłoszeń

8.

SIATKÓWKA  chłopców

Strefa  19.01.

3.12.2021

NOWA  RUDA   -  SŁUPIEC hala CTS

Jacek Pomorski

508 188 933

Szkoły wg zgłoszeń

9.

Halowa Piłka Nożna dziewcząt

Strefa  26.01.

15.12.2021

BYSTRZYCA  KŁODZKA  -  hala ZSP

Agata Słodkowska

660 548 096

Po 2 szkoły z rejonu

10.

Halowa Piłka Nożna chłopców

Strefa  27.01.

16.12.2021   

BYSTRZYCA  KŁODZKA  -  hala ZSP

Agata Słodkowska

660 548 096

Po 2 szkoły z rejonu

11.

NARCIARSTWO  alpejskie dziewcząt i chłopców 

22.03.2022

ZIELENIEC

Andrzej Krawiec

669 259 611

Szkoły wg zgłoszeń

12.

PŁYWANIE Drużynowe

dziewcząt i chłopców

?..2022

NOWA  RUDA   -  SŁUPIEC basen CTS,

Rafał Polak  - NST  796 862 473

Szkoły wg zgłoszeń

13.

KOSZYKÓWKA dziewcząt

16.03.2022

KŁODZKO    hala ul. Sportowa

Alicja Rogala

601 225 910

Szkoły wg zgłoszeń

14.

KOSZYKÓWKA chłopców

17.03.2022

KŁODZKO    hala ul. Sportowa

Czesław Radwański

660 406 838

Szkoły wg zgłoszeń

15.

TENIS STOŁOWY drużynowy dziewcząt

07.03.2022 

KŁODZKO     sala   LO  Chrobry

Barbara Czebotar

534 803 303

Szkoły wg zgłoszeń

16.

TENIS   STOŁOWY

drużynowy chłopców 

08.03.2022  

KŁODZKO     sala   LO  Chrobry

Barbara Czebotar

534 803 303

Szkoły wg zgłoszeń

17.

PIŁKA  RĘCZNA

dziewcząt 

11.04.2022 

BYSTRZYCA  KŁODZKA  -  hala ZSP

Izabela Marcinów

600 004 286

Szkoły wg zgłoszeń

18.

PIŁKA  RĘCZNA

chłopców 

13.04.2022

BYSTRZYCA  KŁODZKA  -  hala ZSP

Jarosław Kaszyński

609 859 114

Szkoły wg zgłoszeń

19.

DRUŻYNOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE 

?.2022 

BYSTRZYCA  KŁODZKA  -  lotnisko

Roman  Bogdał

691 959 166

Szkoły wg zgłoszeń

20.

SIATKÓWKA  PLAŻOWA

dziewcząt i chłopców

26.05.2022

KŁODZKO  - stadion

Tomasz Węglarz

506 073 783

Szkoły wg zgłoszeń

21.

INDYWIDUALNE   MISTRZOSTWA   LA

30.05.2022

NOWA  RUDA   -  SŁUPIEC stadion CTS

Jacek Pomorski

508 188 933

Szkoły wg zgłoszeń

UWAGA !!!

-  Wszystkie zawody rozpoczynają się o godz. 10,00.

-  Organizatorzy zawodów nie zapewniają piłek na rozgrzewkę drużyn !!

-  Zawody rejonowe organizują SZS w Kłodzku, Nowej Rudzie i Bystrzycy Kł.

 -  Informacja o ewentualnych zmianach  terminu czy miejsca rozgrywania zawodów  zamieszczana będzie na stronie internetowej   www.pszs.klodzko.pl

 
  •  

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.

UWAGA !!!!
Jeżeli dostarczają Państwo
komunikaty z zawodów
drogą elektroniczną, proszę przesyłać je
na następujący adres
e-mail:pszsklodzko@interia.pl
w temacie wiadomości wpisując KOMUNIKAT

POPRZEDNIA WERSJA STRONY