Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2018/2019

 

KALENDARZ ZAWODÓW  PSZS w KŁODZKU
dla  klas SP  VII i VIII  oraz  III klas  GIMNAZJÓW (rocznik 2003-2005)

 

Lp.

DYSCYPLINA

SPORTOWA

TERMIN

MIEJSCE

Odpowiedzialny

organizator

Kwalifikacja do zawodów

1.

SZTAFETOWE  BIEGI

PRZEŁAJOWE

28.09.2018

BYSTRZYCA KŁODZKA  - lotnisko godz. 11,00

Roman  Bogdał

691 959 166

Wg zgłoszeń

2.

PIŁKA  NOŻNA

chłopców

18.10.2018

BYSTRZYCA KŁODZKA  - boisko Orlika

Daniel Kruk

696 729 755

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

3.

KOSZYKÓWKA

dziewcząt

7.11.2018

KŁODZKO    - hala  OSiR stadion

Dariusz Ditrich

607 034 409

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

4.

KOSZYKÓWKA  

chłopców

6.11.2018

KŁODZKO    - hala  OSiR stadion

Dariusz Ditrich

607 034 409

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

5.

SZACHY  drużynowe

11.12.2018

ŚCINAWKA ŚREDNIA   salka w hali sportowej  ZS

Kazimierz  Szydełko 695 707 593

Wg zgłoszeń

6.

SIATKÓWKA

dziewcząt

15.01.2019

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC            hala CTS

Wojciech Legieć

518 413 390

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

7.

SIATKÓWKA

chłopców  

16.01.2019

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC            hala CTS

Wojciech Legieć

518 413 390

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

8.

PŁYWANIE

dziewcząt i chłopców

22.01.2019

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC    Kryta pływalnia  CTS

Agnieszka Rozlach- Pomorska
502 099 918

Wg zgłoszeń

9.

NARCIARSTWO  alpejskie

dziewcząt i chłopców

23.01.-25.01.2019   

LĄDEK  ZDRÓJ stacja narciarska

Andrzej Krawiec

669 259 611

Wg zgłoszeń

10.

TENIS STOŁOWY  dziewcząt i chłopców

25.02.2019

KROSNOWICE - hala Szkoły Podstawowej

Piotr Pawłowski  601 790 508

Wg zgłoszeń

11.

PIŁKA  RĘCZNA

dziewcząt

13.03.2019

BYSTRZYCA KŁODZKA  -

hala ZSP

Izabela Marcinów

600 004 286

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

12.

PIŁKA  RĘCZNA

chłopców

14.03.2019

BYSTRZYCA KŁODZKA  -

hala ZSP

Piotr  Wróbel

781 935 966

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

13.

DRUŻYNOWE  BIEGI PRZEŁAJOWE

1.04.2019

BYSTRZYCA KŁODZKA  - lotnisko godz. 11,00

Roman  Bogdał

691 959 166

Wg zgłoszeń

14.

PIŁKA  NOŻNA

dziewcząt

9.05.2019

WOJBÓRZ  - boisko Orlika  Zespołu Szkół

Bogdan Ogrodowczyk

608 258 746

Wg zgłoszeń

15.

INDYWIDUALNE   MISTRZOSTWA w LA

15.05.2019

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC

stadion CTS

Wojciech Legieć

518 413 390

Wg zgłoszeń

16.

SIATKÓWKA  PLAŻOWA

dziewcząt i chłopców

28.05.2019

KŁODZKO - stadion miejski

Tomasz Węglarz

506 073 783

Wg zgłoszeń


UWAGA !!!

  • Wszystkie zawody rozpoczynają się o godz. 10,00

  • Wyjątek  to  Sztafetowe  i  Drużynowe Biegi Przełajowe  -  rozpoczynają się o godz. 11,00
  • Informacja o ewentualnych zmianach  terminu czy miejsca rozgrywania zawodów  zamieszczana będzie na stronie internetowej   www.pszs.klodzko.pl
  • Terminy i miejsca rozgrywania zawodów  rejonowych ustalają  Miejski SZS w Kłodzku i Gminny SZS w Kłodzku dla rejonu kłodzkiego oraz MZS w Nowej Rudzie i SZS w Bystrzycy Kł.  

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.

UWAGA !!!!
Jeżeli dostarczają Państwo
komunikaty z zawodów
drogą elektroniczną, proszę przesyłać je
na następujący adres
e-mail:pszsklodzko@interia.pl
w temacie wiadomości wpisując KOMUNIKAT

POPRZEDNIA WERSJA STRONY