Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2019/2020

 

KALENDARZ ZAWODÓW  PSZS w KŁODZKU
dla  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - klasy IIV i IIIV (rocznik 2006-2005)

 

 

Lp. 

DYSCYPLINA

SPORTOWA

TERMIN

MIEJSCE

Odpowiedzialny

organizator

Kwalifikacja do zawodów

1.

SZTAFETOWE  BIEGI  

PRZEŁAJOWE

18.10.2019

BYSTRZYCA KŁODZKA  - lotnisko godz. 11,00

Roman  Bogdał

691 959 166

Wg zgłoszeń

2.

PIŁKA  NOŻNA 

chłopców 

15.10.2019 

OŁDRZYCHOWICE  KŁ -  boisko Orlika przy SP

Marek Kapral

785 525 287

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

3.

KOSZYKÓWKA  3 x 3 

dziewczęta

23.10.2019

KŁODZKO    -  sala SP 1

Dariusz Ditrich 

 607 034 409

Wg. zgłoszeń

4.

KOSZYKÓWKA  3 x 3 

chłopcy

22.10.2019

KŁODZKO    - sala  SP 1

Dariusz Ditrich 

 607 034 409

Wg. zgłoszeń

3.

KOSZYKÓWKA 

dziewcząt

20.11.2019

KŁODZKO    -  sala SP 1

Dariusz Ditrich 

 607 034 409

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

4.

KOSZYKÓWKA  

chłopców 

19.11.2019

KŁODZKO    - sala  SP 1

Dariusz Ditrich 

 607 034 409

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

5.

SZACHY  drużynowe

04.12.2019

ŚCINAWKA ŚREDNIA   salka w hali sportowej  ZS

Kazimierz  Szydełko 695 707 593

Wg zgłoszeń

6.

SIATKÓWKA

dziewcząt 

08.01.2020

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC hala CTS

Wojciech Legieć 

518 413 390

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

7.

SIATKÓWKA 

chłopców  

09.01.2020

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC hala CTS

Wojciech Legieć 

518 413 390

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

8.

NARCIARSTWO  alpejskie 

dziewcząt i chłopców

22.01.-24.01.

2020

LĄDEK  ZDRÓJ stacja narciarska

Andrzej Krawiec

669 259 611

Wg zgłoszeń

9.

PŁYWANIE

dziewcząt i chłopców 

28.01.2020

NOWA  RUDA - SŁUPIEC

Kryta pływalnia  CTS

Agnieszka
Rozlach- Pomorska 502 099 918

Wg zgłoszeń

10.

TENIS STOŁOWY  dziewcząt i chłopców

27.02.2020

KROSNOWICE - hala Szkoły Podstawowej

Piotr Pawłowski  601 790 508

Wg zgłoszeń

11.

PIŁKA  RĘCZNA

dziewcząt

24.03.2020

BYSTRZYCA KŁODZKA  - 

 hala ZSP

Izabela Marcinów 

600 004 286

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

12.

PIŁKA  RĘCZNA 

chłopców

25.03.2020

BYSTRZYCA KŁODZKA  - 

 hala ZSP

Piotr  Wróbel

781 935 966

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

13.

DRUŻYNOWE  BIEGI PRZEŁAJOWE

23.04.2020

BYSTRZYCA KŁODZKA  - lotnisko godz. 11,00

Roman  Bogdał

691 959 166

Wg zgłoszeń

14.

PIŁKA  NOŻNA

dziewcząt

06.05.2020

WOJBÓRZ  -  boisko Orlika  SP

Bogdan Ogrodowczyk

608 258 746

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

15.

INDYWIDUALNE   MISTRZOSTWA w LA

21.05.2020

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC  

stadion CTS

Wojciech Legieć 

518 413 390

Wg zgłoszeń

16.

SIATKÓWKA  PLAŻOWA 

dziewcząt i chłopców 

25.05.2020

KŁODZKO - stadion miejski

Tomasz Węglarz 

506 073 783

Wg zgłoszeń


UWAGA !!!

  • Wszystkie zawody rozpoczynają się o godz. 10,00

  • Wyjątek  to  Sztafetowe  i  Drużynowe Biegi Przełajowe  -  rozpoczynają się o godz. 11,00
  • Informacja o ewentualnych zmianach  terminu czy miejsca rozgrywania zawodów  zamieszczana będzie na stronie internetowej   www.pszs.klodzko.pl
  • Terminy i miejsca rozgrywania zawodów  rejonowych ustalają  Miejski SZS w Kłodzku i Gminny SZS w Kłodzku dla rejonu kłodzkiego oraz MZS w Nowej Rudzie i SZS w Bystrzycy Kł.  

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.

UWAGA !!!!
Jeżeli dostarczają Państwo
komunikaty z zawodów
drogą elektroniczną, proszę przesyłać je
na następujący adres
e-mail:pszsklodzko@interia.pl
w temacie wiadomości wpisując KOMUNIKAT

POPRZEDNIA WERSJA STRONY