Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2021/2022

IGRZYSKA  MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2021/2022
KALENDARZ ZAWODÓW  PSZS w KŁODZKU
dla  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  - klasy  VII i VIII   ( rocznik 2007-2008 )

 

Lp.

DYSCYPLINA

SPORTOWA

TERMIN

MIEJSCE

Odpowiedzialny

organizator

Kwalifikacja do zawodów

1.

SZTAFETOWE  BIEGI 

PRZEŁAJOWE

21.09.2021

BYSTRZYCA KŁODZKA  - lotnisko godz. 11,00

Roman  Bogdał

691 959 166

Wg zgłoszeń

2.

PIŁKA  NOŻNA

chłopców

13.10.2021

OŁDRZYCHOWICE  KŁ  -  boisko Orlika przy SP

Marek Kapral

785 525 287

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

3.

TENIS  STOŁOWY  INDYWID.  dziewczęta i chłopcy

18.10.2021

KROSNOWICE - hala Szkoły Podstawowej

Piotr Pawłowski  601 790 508

Wg zgłoszeń

4.

TENIS  STOŁOWY  INDYWID.  dziewczęta i chłopcy

18.10.2021

KROSNOWICE - hala Szkoły Podstawowej

Piotr Pawłowski  601 790 508

Wg zgłoszeń

5.

KOSZYKÓWKA  

dziewczęta

3.11.2021

BYSTRZYCA KŁODZKO   

hala ZSP

Tomasz Słodkowski

600 139 317

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

6.

KOSZYKÓWKA 

chłopcy 

4.11.2021

KŁODZKO   
hala ul. Sportowa

Rafał Wojciechowski

661 204 488

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

7.

KOSZYKÓWKA  3 x 3

dziewcząt  

17.11.2021

KŁODZKO   
hala ul. Sportowa

Adam Kowalski

609 524 557

Wg zgłoszeń

8.

KOSZYKÓWKA  3 x 3

chłopców

16.11.2021

KŁODZKO   
hala ul. Sportowa

Rafał Wojciechowski

661 204 488

Wg zgłoszeń

9.

SZACHY  drużynowe      

2.12.2021

ŚCINAWKA ŚREDNIA   salka w hali sportowej  ZS

Kazimierz  Szydełko  695 707 593

Wg zgłoszeń

10.

NARCIARSTWO  alpejskie

dziewcząt i chłopców

?..2022

?

Andrzej Krawiec

669 259 611

Wg zgłoszeń

11.

PŁYWANIE 

dziewcząt i chłopców

?..2022

NOWA  RUDA   -  SŁUPIEC

Kryta pływalnia  CTS

Agnieszka Rozlach- Pomorska 502 099 918

Wg zgłoszeń

12.

SIATKÓWKA

dziewcząt

?.2022

NOWA  RUDA   -  SŁUPIEC 
hala CTS

Wojciech Legieć

518 413 390

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

13.

SIATKÓWKA

chłopców 

?.2022

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC
 
hala CTS

Wojciech Legieć

518 413 390

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

14.

TENIS STOŁOWY  dziewcząt i chłopców 

24.02.2022

KROSNOWICE - hala Szkoły Podstawowej

Piotr Pawłowski  601 790 508

Wg zgłoszeń

15.

PIŁKA  RĘCZNA

dziewcząt

22.03.2022

BYSTRZYCA KŁODZKA  -

hala ZSP

Izabela Marcinów

600 004 286

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

16.

PIŁKA  RĘCZNA

chłopców

23.03.2022

BYSTRZYCA KŁODZKA  -

hala ZSP

Piotr  Wróbel

781 935 966

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

17.

DRUŻYNOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE

5.04.2022

BYSTRZYCA KŁODZKA  - lotnisko godz. 11,00

Roman  Bogdał

691 959 166

Wg zgłoszeń

18.

PIŁKA  NOŻNA

Dziewcząt 

11.05.2022

WOJBÓRZ  -  boisko Orlika  SP

Michał  Kubat 
695 984 983

Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.

19.

SIATKÓWKA  PLAŻOWA

dziewcząt i chłopców

24.05.2022

KŁODZKO -
stadion miejski

Tomasz Węglarz

506 073 783

Wg zgłoszeń

20.

INDYWIDUALNE   MISTRZOSTWA w   LA

31.05.2022

NOWA  RUDA   -  SŁUPIEC 

stadion CTS

Wojciech Legieć

518 413 390

Wg zgłoszeń


UWAGA !!!

  • Wszystkie zawody rozpoczynają się o godz. 10,00

  • Wyjątek  to  Sztafetowe  i  Drużynowe Biegi Przełajowe  -  rozpoczynają się o godz. 11,00

  • Informacja o ewentualnych zmianach  terminu czy miejsca rozgrywania zawodów  zamieszczana będzie na stronie internetowej   www.pszs.klodzko.pl

Terminy i miejsca rozgrywania zawodów  rejonowych ustalają  Miejski SZS w Kłodzku i Gminny SZS w Kłodzku dla rejonu kłodzkiego oraz MZS w Nowej Rudzie i SZS w Bystrzycy Kł. 

 

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.

UWAGA !!!!
Jeżeli dostarczają Państwo
komunikaty z zawodów
drogą elektroniczną, proszę przesyłać je
na następujący adres
e-mail:pszsklodzko@interia.pl
w temacie wiadomości wpisując KOMUNIKAT

POPRZEDNIA WERSJA STRONY