Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

LICEALIADA MŁODZIEŻY 2019/2020



KALENDARZ ZAWODÓW  PSZS w KŁODZKU
dla  SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH (rocznik 2000 i młodsi)

 

 

LP.

DYSCYPLINA  SPORTOWA

TERMIN

MIEJSCE

Odpowiedzialny

Telefon

Kwalifikacja do

zawodów

1.

SZTAFETOWE  BIEGI PRZEŁAJOWE 

18.10.2019

BYSTRZYCA  KŁODZKA - lotnisko godz. 10,00

Roman  Bogdał   

691 959 166

Szkoły wg zgłoszeń

2.

KOSZYKÓWKA  3 X 3

dziewcząt

06.11.2019

KŁODZKO    sala ZST

„Budowlanka”

Alicja Rogala
601 225 910

Szkoły wg zgłoszeń

3.

KOSZYKÓWKA  3 X 3

chłopców

07.11.2019

KŁODZKO    sala ZST

„Budowlanka”

Alicja Rogala
​601 225 910

Szkoły wg zgłoszeń

4.

SZACHY  DRUŻYNOWE  

05.12.2019

KŁODZKO     aula   LO Chrobry

Marta Kurowska

600 893 783

Szkoły wg zgłoszeń

5.

SIATKÓWKA dziewcząt

12.12.2019

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC hala CTS

Jacek Pomorski

508 188 933
Szkoły wg zgłoszeń
6.

SIATKÓWKA  chłopców

13.12.2019
NOWA  RUDA -  SŁUPIEC hala CTS
Jacek Pomorski
508 188 933
Szkoły wg zgłoszeń
7.

KOSZYKÓWKA dziewcząt 

14.01.2020

KŁODZKO    sala ZST
„Budowlanka”
Alicja Rogala
​601 225 910
Szkoły wg zgłoszeń
8.

KOSZYKÓWKA chłopców 

15.01.2020

KŁODZKO    sala ZST i KSP
„Budowlanka”  i „Czerwona”
Czesław Radwański 
660 406 838
Szkoły wg zgłoszeń
9.
NARCIARSTWO  alpejskie dziewcząt i chłopców
22.01.- 24.01. 2020 
ZIELENIEC / LĄDEK  ZDRÓJ 
Andrzej Krawiec
669 259 611
Szkoły wg zgłoszeń
10

PŁYWANIE dziewcząt  i chłopców 

28.01.2020 

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC basen CTS, godz. 10,00
Rafał Polak  - NST Nowa Ruda  796 862 473
Szkoły wg zgłoszeń
11.

Halowa Piłka Nożna 

dziewcząt 

04.02.2020 

KŁODZKO    - hala OSiR stadion

Dariusz Zajączkowski
608 617 520
Po 2 szkoły z rejonu
12.

Halowa Piłka Nożna

 chłopców 

05.02.2020

BYSTRZYCA  KŁODZKA - hala ZSP
Daniel Kruk
696 729 755
Po 2 szkoły z rejonu
13.

TENIS   STOŁOWY

 dziewcząt 

03.03.2020  

KŁODZKO     aula   LO Chrobry
Barbara Czebotar
534 803 303
Szkoły wg zgłoszeń
14.

TENIS   STOŁOWY

 chłopców 

04.03.2020   

KŁODZKO     aula   LO Chrobry
Barbara Czebotar
534 803 303
Szkoły wg zgłoszeń
15.

PIŁKA  RĘCZNA 

dziewcząt

19.03.2020  
BYSTRZYCA  KŁODZKA - hala ZSP
Izabela Marcinów
600 004 286
Szkoły wg zgłoszeń
16.

PIŁKA  RĘCZNA

 chłopców

20.03.2020 

BYSTRZYCA  KŁODZKA - hala ZSP
Jarosław Kaszyński
609 859 114
Szkoły wg zgłoszeń
17.

DRUŻYNOWE  BIEGI PRZEŁAJOWE

23.04.2020  

BYSTRZYCA  KŁODZKA - lotnisko godz. 10,00
Roman  Bogdał
691 959 166
Szkoły wg zgłoszeń
18.

INDYWIDUALNE   MISTRZOSTWA LA 

22.05.2020 

NOWA  RUDA -  SŁUPIEC stadion CTS
Jacek Pomorski
508 188 933
Szkoły wg zgłoszeń
19.

SIATKÓWKA  PLAŻOWA

 dziewcząt i chłopców 

29.05.2019 

KŁODZKO  - stadion
Tomasz Węglarz
506 073 783
Szkoły wg zgłoszeń

 

UWAGA !!!

  • Wszystkie zawody rozpoczynają się o godz. 10,00

  • Organizatorzy zawodów nie zapewniają piłek na rozgrzewkę drużyn !!

  • Zawody rejonowe organizują SZS w Kłodzku, Nowej Rudzie i Bystrzycy Kł.

  • Informacja o ewentualnych zmianach  terminu czy miejsca rozgrywania zawodów  zamieszczana będzie na stronie internetowej   www.pszs.klodzko.pl

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.

UWAGA !!!!
Jeżeli dostarczają Państwo
komunikaty z zawodów
drogą elektroniczną, proszę przesyłać je
na następujący adres
e-mail:pszsklodzko@interia.pl
w temacie wiadomości wpisując KOMUNIKAT

POPRZEDNIA WERSJA STRONY