Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce

DSC_0060m

Organizator – Międzyszkolny Związek Sportowy w Nowej Rudzie, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Kłodzku. Miejsce i termin zawodów – CTS w Nowej Rudzie,  05.06.2019r. Sędziowie: W. Legieć – sędzia mety,  Z. Kulmatycki, - starter, R. Legieć, B. Ogrodowczyk – komisja biegów, Ryszard  Kuś, R. Pasjdzik, A.Rozlach - Pomorska – komisja rzutów, T. Czechowicz, K. Kornacki – komisja skoków, A. Krawiec – kierownik zawodów. Warunki atmosferyczne: upalnie, temp. od  24C  do  28 C, bezwietrznie. W zawodach startowało  286  zawodników ,  w tym  122  dziewczynek  i 164 chłopców.
 
WYNIKI ZAWODÓW    -   INDYWIDUALNE
 
60 m dz.
1. Hołubko Aleksandra        SP 1 Bystrzyca Kł.          8,87          9 pkt
2. Jakubowska Hanna          SP 2 Bystrzyca Kł.          9,10           7
3. Lipińska Julia                   SP 1 Bystrzyca Kł.          9,26           6
4. Białoń Łucja                       ZS 1 Jugów                       9,36           5
5. Bodzek Natalia                   ZSG  Bożków                   9,39           5
6. Zając Aleksandra                ZS 1  Jugów                      9,69           4
----------------------------------------------------------------------------------------------------
7. Sitarek Amelia                    SP   Wojbórz                     9,72          4
8. Beżyk Joanna                      SP 2 Bystrzyca Kł.          10,00          4
8. Grzybek Wiktoria               SP 6  Nowa Ruda            10,00          3
10. Piskorska Diana                SP 2 Bystrzyca Kł.          10,28          3
11.Czeladzinska Martyna        SP  Stary Waliszów        10,32          3
12. Pers Kornelia                     SP  Stary Waliszów        10,36          3
13. Baziak Agnieszka              SP  Wojbórz                   10,48          2
14.Kocoń Patrycja                   SP  Wojbórz                   10,62          2
15.Hajdasz Patrycja                 SP  Stary Waliszów       10,68          2
16. Haładyj  Julia                     SP  Wojbórz                   10,73         2
17.Fąfara Lilianna                    SP  6 Nowa Ruda          10,80         1
18. Sidorowicz Rita                 SP  7  Nowa Ruda          10,90         1 
19. Cholewka Marcelina          SP   Radków                  11,17         1
20. Mielniczuk Aleksandra      SP   Radków                  11,50         1                                      

60 m chł.
1. Choduń Kacper                  SP 6  Kłodzko                  7,61       9 pkt
2. Tarnowski Bartosz             SSP  Międzylesie              7,63       7
3. Węgrzyn Artur                    SP  Stary Waliszów           8,06        6
4. Kisała Jan                             SP 2  Bystrzyca Kł.          8,24        5
5. Rarus Bartosz                       SP 1 Bystrzyca Kł.           8,36        5
6. Gwiżdż Szymon                   SP  Wojbórz                      8,51        4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
7. Górski Jakub                        ZSG  Bożków                   8.53         4 
8. Pułanecki Szymon                SP  Wojbórz                      8,63        4
9. Pilczuk Jakub                        SP 7  Nowa Ruda              8,78        3
10. Ponulak Karol                     SSP  Międzylesie              8,93        3
11. Łada Mikołaj                       SP 7 Nowa Ruda              9,06        3
12. Ptak Wiktor                         SP 6  Kłodzko                  9,11         3
13. Kowal Marek                      SP   Radków                     9,12         2
14. Kosmal Maciej                    ZS 1  Jugów                     9,30         2
15. Wiącek Karol                      SP 7 Nowa Ruda              9,40         2
16. Dworak Marcel                   SP 7 Nowa Ruda              9,46         2
17. Zalewski Adrian                 SP  Stary Waliszów          9,56          1
18. Syposz Adrian                    SP  Stary Waliszów          9,66         1
19. Paluchowski Bartosz          SP 7 Nowa Ruda              9,76       1
20. Radomski Jakub                 ZSG  Bożków                  9,86         1
21. Wielgus Kacper                  SP   Wojbórz                   9,90         0 
22. Maj Mateusz                        SP   Radków                   10,00        0
23. Koterba Patryk                    SP 6 Nowa Ruda            10,15        0
24  Fedak Jakub                       SP   Radków                   10,18        0
24. Antosik Bartek                    ZS 1  Jugów                   10,18        0

300 m dz.
1. Michoń Aleksandra        SP 7 Nowa Ruda            50,72         9 pkt
2. Marcinów Michalina      SP 1 Bystrzyca Kł          51,70          7
3. Kołodziej Alicja              SP  7 Nowa Ruda           53,00          6

4. Gąsiorowska Natalia         SP 7 Nowa Ruda            53,40           5
5. Kaczkowska Nicoll           ZSP  Dzikowiec              54,00           5
6. Wrzeszcz Martyna             SP   Wojbórz                  54,41           4
7. Tumiło Nadia                    SP 7 Nowa Ruda            55,54           4 
8. Pietras Malwina                SP 7  Nowa Ruda            56,48           4
9. Bielińska Marta                SP 7  Nowa Ruda            58,39           3
10. Zalewska Oliwia             SP 2 Bystrzyca Kł.          58,74          3
11. Witowska Julia               SP  7  Nowa Ruda            59,47          3
12. Jaworska Małgorzata      SP 1 Bystrzyca Kł.       1.00,00          3
12. Langheinig Julia              SP 7 Nowa Ruda          1.00,00          2
14. Czaprowska Natalia       SP  1 Bystrzyca Kł.       1.02,00         2
15. Cembryło Kinga             SP  7 Nowa Ruda         1.06,17         2
16. Szpak Martyna                SP 7 Nowa Ruda          1.07,00        2
17. Capaja Julia                    SP  Stary Waliszów      1.07,06         1
18. Romian Łucja                 SP  Wojbórz                 1.08,42         1
19. Gniewek Marta               SP  Wojbórz                 1.13,00         1                                            

300 m chł.
1. Jagiełło Jakub                SSP Międzylesie             46,70         9 pkt
2. Hajłasz Kacper              SP 6 Kłodzko                  48,37           7
3. Styga Oskar                   SP 7 Nowa Ruda            50,17           6

4. Jasiński Oskar                 SSP  Międzylesie             50,80           5
5. Dymnicki Jakub              SP 2  Bystrzyca Kł.          51,57           5
6. Iwanek Patryk                 SP 7 Nowa Ruda             52,55           4
7. Domagalski Michał         ZS 1   Jugów                   52,70           4 
8. Koch Kacper                  SP 1 Bystrzyca Kł.            53,51        4
9. Podgórski Bartosz           SP  Wojbórz                    54,14           3
10. Bujny Bartosz               SP   Wojbórz                    55,13           3
11. Gorący  Antoni             ZS  1 Jugów                     56,29           3
12. Fąfara Aleksander        SP  6  Nowa Ruda            56,75           3
13. Dec Wiktor                   SP  7 Nowa Ruda             57,53          2
14. Piotrowski Tobiasz       SP  Wojbórz                  1.00,50          2
14. Raczkowski Adrian      SP 1  Bystrzyca Kł.       1.00,50          2
16.Kazuń Gabryś                SP  Wojbórz                1.08,00          2

600 m dz.
1. Nowak Kryspina              SP 7 Nowa Ruda                 9 pkt
2. Szkwarek Dominika        SP 2 Stary Waliszów            7
3. Mikołajun Wiktoria        SP 1 Bystrzyca Kł.                6

4.Szablewska Natalia            SP 1 Bystrzyca Kł.                 5
5. Skowronek Maja               SP 1 Bystrzyca Kł.                 5
6. Majerczyk Agata               ZSG  Bożków                        4
7. Szkwarek Maria                 SP 1 Bystrzyca Kł.                4 
8. Czaplińska Sandra             SP  2 Bystrzyca Kł.                4
9. Budz Urszula                     SP 1 Bystrzyca Kł.                 3
10. Jędrzejewska Marika      SP 7  Nowa Ruda                    3
11. Dymek Milena                SP  1 Bystrzyca Kł.                 3
12. Maryniak Oliwia             SP  1 Bystrzyca Kł.                 3
13. Michalska Michalina       SP  7 Nowa Ruda                    2   

1000 m chł.
1. Antosz Jan                      SP 6  Kłodzko               3.17,00       9 pkt
2. Majka Kacper                SP  Wojbórz                  3.18,00        7
3. Legieć Mikołaj               SP 7 Nowa Ruda           3.20,00        6

4. Kuczyński Aleksander     SP  7 Nowa Ruda           3.29,00        5
5. Szkudłapski Patryk          SP  7 Nowa Ruda           3.30,00        5
6. Gaweł Kacper                  SP  1 Bystrzyca Kł.         3.31,00        4
7. Borysiewicz Jakub           SP  1 Bystrzyca Kł.         3.32,00        4 
8. Krawczyk Antoni             SP  6  Kłodzko                3.33,00        4
9. Słodkowski Piotr              SP 2  Bystrzyca Kł.         3.34,00        3
10. Jarzyna Rassel                SP 6  Kłodzko                 3.35,00        3
11. Kucharski Alan              SP  1 Bystrzyca Kł.         3.46,00        3                 
12. Stefaniak Michał            SP   Wojbórz                   3.47,00        3
13. Potrząsej Maciej             SP  1 Bystrzyca Kł.         3.55,00        2
14. Kałuża Paweł                  SP  1 Bystrzyca Kł.         3.59,00        2
15. Targosz Rafał                 SP  1 Bystrzyca Kł.         4.02,00        2
16. Sypień Bartosz                ZS 1 Jugów                     4.04,00        2
17. Futoma Jakub                 SP  Radków                     4.13,00        1

Skok w dal dz.
1. Krawczyk Amelia           SP 1 Bystrzyca Kł.          4,33      9 pkt
2. Sulikowska Julia             SP 2 Bystrzyca Kł.          3,87        7
3. Demczuk Kaja                SP  1 Bystrzyca Kł.         3,85        6

4. Wiak Magda                     SP 6  Nowa Ruda            3,67        5
5. Szargawińska Nicoll        SP  1 Bystrzyca Kł.          3,53        5
6. Pelis Nicoll                       SP  7 Nowa Ruda            3,52        4
7. Rozumkiewicz Lena        ZSP  Dzikowiec               3,50         4 
8. Sobańska Emilia               SP  Wojbórz                    3,28         4

Skok w dal chł.
1. Konarski Jakub              SP 1  Bystrzyca Kł.         4,58      9 pkt
2. Piękoś Tomasz                SP  Wojbórz                    4,45        7
3. Pawłowski Jakub            SP 1 Bystrzyca Kł.          4,36        6

4. Budziński Mateusz           SP  6 Kłodzko                  4,30        5
5. Bodziachowski Kacper     SP  2 Bystrzyca Kł.          4,25        5
6. Hrynowiecki Wiktor         SP  1 Bystrzyca Kł.          4,06        4
7. Dobosz Max                      ZS 1  Jugów                     4,05        4 
8. Bukowy Michał                ZS 1  Jugów                     3,85        4
9. Przytocki Kacper               SP 7  Nowa Ruda           3,81        3
10. Walczyk Bastian             SP 6  Nowa Ruda            3,80        3
11. Orman Patryk                  SP  Radków                    3,80        3                 
12. Gumowski Marcel           SP 7  Nowa Ruda           3,70        3
13. Szargawiński Szymon     SP  1 Bystrzyca Kł.         3,60        2
14. Zarański Marcin              SP  7 Nowa Ruda            3,46        2
15. Kazuń Seweryn               SP  Wojbórz                    3,00        2
16. Wnent Konrad                SP  Wojbórz                     2,80        2
17. Kołpel Bartosz                SP 6  Nowa Ruda            2,76        1

Kula dz.
1. Bocan Wiktoria                 SP  Wojbórz                7,25      9 pkt
2. Maroszek Klaudia            SP 7 Nowa Ruda         7,16       7
3. Szeroszewska Łucja          SP 1 Bystrzyca Kł.      7,08       6

4. Służąły Karolina                 SP 1  Bystrzyca Kł.       6,66       5
5. Muzyka Karolina                ZS 1 Jugów                   6,61       5
6. Rarus Maja                          SP 1 Bystrzyca Kł.        6,49      4
7. Piętak Amelia                     ZS 1  Jugów                   6,05      4 
8. Myćka Nicola                     ZSG  Bożków                5,78      4
9. Hermanowicz Ola               ZSP  Dzikowiec            5,45       3

Kula  chł.
1. Kuczaj Kacper               SP 7  Nowa Ruda            10,50      9 pkt
2. Szewczun Mikołaj          SP  Wojbórz                      7,99       7
3. Kraus Dawid                  ZSG  Bożków                    7,34        6

4. Adamczyk Oktawian       SP 1  Bystrzyca Kł.            7,33        5
5. Wiśniewski Adam            SP  6  Kłodzko                  6,92        5
6. Trybulec Jan                      ZSG  Bożków                   6,89       4
7. Jastrząb Dominik              SP  6 Kłodzko                   6,81        4 
8. Chaniewski Jakub             SP 1  Bystrzyca Kł.           6,61        4
9. Idzi Aleksander                 SP 2  Bystrzyca Kł.           6,54        3
10. Karmelita Bartosz           SP 1  Bystrzyca Kł.           6,36        3
11. Mosalski Max                 SP 1  Bystrzyca Kł.           6,32        3
12. Gorący Mikołaj              ZS 1  Jugów                      6,13        3                 
13.Machaj Adrian                ZS 1  Jugów                      6,01        2
14.Ptaszyński Antoni           SP 6 Kłodzko                    5,99        2

Rzut p. palantową dz. :
1. Kubas Marta                  SP 7 Nowa Ruda         40,00     9 pkt
2. Łaguna Martyna            SP 7 Nowa Ruda         40,00      7
3. Olejniczak Wiktoria      SP 7 Nowa Ruda         39,50       6

4. Łukaszczuk Kinga           SP  Wojbórz                  39,00       5
5. Sarna Nadia                     SP  2 Bystrzyca Kł.       37,00       5
6. Krowiak Aleksandra        SP 1 Bystrzyca Kł.       34,00       4 
7. Michalak Martyna           SP  1 Bystrzyca Kł.       34,00       4
8. Bukowska Weronika       ZS 1 Jugów                   31,50       4
9. Antosik Emilia                 ZS 1 Jugów                  30,50       3
10. Kuczaj Karolina             SP 7 Nowa Ruda          28,00      3
11. Poma Wiktoria               SP 1 Bystrzyca Kł.       28,00      3
12. Matuła Alicja                 SP 6 Nowa Ruda         25,50       3
13.Gach Nicoll                     SP  Wojbórz                 13,00      2    

Rzut p. palantową  chł. :
1. Dymek Tomasz               SP 1  Bystrzyca Kł.            50,50     9 pkt
2. Kata Miłosz                    SP  1 Bystrzyca Kł.             50,00      7
3. Prorok Aleksander        SP  Kłodzko                        47,00      6

4.Krzysica Antoni               ZSG Bożków                       46,00      5
5. Zawiślak Kamil               SP  6  Kłodzko                     46,00      5
6. Zimroz Jakub                  SP  1 Bystrzyca Kł.              45,00      4
7. Jaworski Jakub                SP  2 Bystrzyca Kł.              44,00      4 
8. Służeły Igor                     SP 1  Bystrzyca Kł.              44,00      4
9. Pres Kacper                     ZS  1 Jugów                         43,50      3
10. Prorok Max                    SP  6 Kłodzko                     42,00      3
11. Kalinowski Bartosz       SP  Wojbórz                        41,00       3
12. Kowalski Andrzej         SP 1 Bystrzyca Kł.              38,00       3 
13. Duda Tomasz                 SP  Wojbórz                       37,00       2               
14..Bijak Antoni                  SP  6 Kłodzko                    36,00       2
15. Wysocki Kazimierz       SP  6  Nowa Ruda              35,00       2
16..Szakalis Błażej               SP  Radków                       34,00       2
17. Stróż  Dominik              SP  Wojbórz                       32,00        1
18. Orman Bartek                SP   Radków                      31,00        1
19. Szafran Błażej               SP  7  Nowa Ruda             30,50        1


Sztafeta  4x100  dz.
  1. ZS 1 Jugów                          1.04,17        9 pkt
  2. SP 1 Bystrzyca Kłodzka     1.05,11        7
  3. SP 2 Bystrzyca Kłodzka     1.07,44        6
  4. SP  Stary Waliszów              1.08,55        5
  5. SP 7 Nowa Ruda                  1.08,69        5
  6. SP 6 Nowa Ruda                  1.09,50       4 
  7. SP  Wojbórz                         1.11,65       4
    
Sztafeta 4 x 100 chł.
  1. SSP  Międzylesie            57,57       9 pkt
  2. ZSG Bożków                   59,55        7
  3. SP 1 Bystrzyca Kł.       1.00,55        6
  4. SP 6 Kłodzko                1.01,56        5
  5. SP 7 Nowa Ruda          1.01,58        5
  6. SP 2 Bystrzyca Kł.       1.03,16        4
  7. ZS  1 Jugów                 1.04,40        4   
  8. SP  Wojbórz                 1.07,14        4
  9. SP 6 Nowa Ruda         1.08.15        3


Sztafeta  szwedzka  dz. 
  1. SP  7 Nowa Ruda             2.57,00      9 pkt
  2. SP 1 Bystrzyca Kł.           3.03,00       7
  3. SP Wojbórz                      3.36,00       6

Sztafeta  szwedzka chł. 
  1. SP 6  Kłodzko             2.45,00      9 pkt
  2. SP 7  Nowa Ruda       2.47,00      7
  3. SP  Wojbórz               2.52,00       6    
  4. SP 1 Bystrzyca Kł.      3.04,00       5
  5. ZS 1 Jugów                 3.23,00       5   
 
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt :
1. SP 1 Bystrzyca Kł.    - 116 pkt
2. SP 7 Nowa Ruda       - 105
3. SP  Wojbórz               -  46
4. SP 2 Bystrzyca Kł.      - 39
5. ZS 1 Jugów                 - 34
6. SP Stary Waliszów      - 21
7. SP 6 Nowa Ruda         - 16
8. ZSG Bożków               - 13
9. ZSP Dzikowiec            - 12
10. SP Radków               -  2

Klasyfikacja drużynowa chłopców :
1.SP 1 Bystrzyca Kł.      -  102 pkt
2.SP 6 Kłodzko              -    81
3.SP 7 Nowa Ruda         -    69
4.SP Wojbórz                 -   62
5.ZS 1 Jugów                  -   36
6.SSP Międzylesie          -   33
7.SP 2 Bystrzyca Kł.       -   29
8.ZSG Bożków                -   27
9.SP 6 Nowa Ruda           -  12
10.SP Radków                 -    9
11.SP Stary Waliszów       -   8

 
 

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.

UWAGA !!!!
Jeżeli dostarczają Państwo
komunikaty z zawodów
drogą elektroniczną, proszę przesyłać je
na następujący adres
e-mail:pszsklodzko@interia.pl
w temacie wiadomości wpisując KOMUNIKAT

POPRZEDNIA WERSJA STRONY