Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kalendarz zawodów rejonowych 2019-2020

IGRZYSKA  DZIECI 2019/2020

KALENDARZ ZAWODÓW   REJONOWYCH – REJON KŁODZKI

dla  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  (klasy VI i młodsze – rocznik 2007 i młodsi )

 

 Lp. 

DYSCYPLINA

SPORTOWA

TERMIN

MIEJSCE

Odpowiedzialny

organizator

1.

MINI  PIŁKA NOŻNA chłopców

09.10.2019

OŁDRZYCHOWICE  -  boisko Orlika 

Marek Kapral 
785 525 287

2.

MINI  KOSZYKÓWKA  dziewcząt

26.11.2019

KROSNOWICE  - sala gimnastyczna przy SP

Piotr Pawłowski
601 790 508

3.

MINI  KOSZYKÓWKA chłopców

29.11.2019

KROSNOWICE – sala gimnastyczna przy SP

Piotr Pawłowski
601 790 508

4.

MINI  PIŁKA RĘCZNA

 dziewcząt

25.02.2020

JASZKOWA  DOLNA - hala Szkoły Podstawowej

Leszek Tybiński
533 606 323

5.

MINI  PIŁKA RĘCZNA  chłopców

26.02.2020

JASZKOWA  DOLNA - hala Szkoły Podstawowej

Leszek Tybińsk
533 606 323

6.

MINI  PIŁKA NOŻNA  dziewcząt

17.04.2020

WOJBÓRZ  -  boisko Orlika  SP

Bogdan Ogrodowczyk

608 258 746

 

 

 

IGRZYSKA  MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2019/2020
KALENDARZ ZAWODÓW  REJONOWYCH – REJON KŁODZKI

dla  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  - klasy VII i VIII   ( rocznik 2006-2005 )

Lp. 

DYSCYPLINA

SPORTOWA

TERMIN

MIEJSCE

Odpowiedzialny

organizator

1.

PIŁKA  NOŻNA 

chłopców 

11.10.2019 

OŁDRZYCHOWICE  KŁ -  boisko Orlika przy SP

Marek Kapral

785 525 287

2.

KOSZYKÓWKA 

dziewcząt

05.11.2019

JASZKOWA DOLNA – sala gimnastyczna przy SP

Leszek Tybiński

533 606 323

3.

KOSZYKÓWKA  

chłopców 

06.11.2019

JASZKOWA DOLNA – sala gimnastyczna przy SP

Leszek Tybiński

533 606 323

4.

SIATKÓWKA

dziewcząt 

11.12.2019

JASZKOWA DOLNA – sala gimnastyczna przy SP

Leszek Tybiński

533 606 323

5.

SIATKÓWKA 

chłopców  

13.12.2019

JASZKOWA DOLNA – sala gimnastyczna przy SP

Leszek Tybiński

533 606 323

6.

PIŁKA  RĘCZNA

dziewcząt

17.03.2020

JASZKOWA DOLNA – sala gimnastyczna przy SP 

Leszek Tybiński

533 606 323

7.

PIŁKA  RĘCZNA 

chłopców

18.03.2020

JASZKOWA DOLNA – sala gimnastyczna przy SP

Leszek Tybiński

533 606 323

8 .

PIŁKA  NOŻNA

dziewcząt

29.04.2020

WOJBÓRZ  -  boisko Orlika  SP

Bogdan Ogrodowczyk

608 258 746


UWAGA !!!
Wszystkie zawody rozpoczynają się o godz. 10,00.
Informacje o ewentualnych zmianach  terminu czy miejsca rozgrywania zawodów  zamieszczana będzie na stronie internetowej
www.pszs.klodzko.pl
W zawodach biorą udział drużyny z eliminacji :

  • Miasto Kłodzko – 2 drużyny
  • Gmina Kłodzko  - 2 drużyny
  • Polanica Zdr. - Szczytna – 1 drużyna
  • Duszniki Zdr. - Kudowa Zdr. - 1 drużyna

Awans na zawody powiatowe – 2 drużyny
 


 

 
IGRZYSKA DZIECI
KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH REJONU BYSTRZYCKIEGO 2019/2020

L.p.

Dyscyplina

Termin

Miejsce

Odpowiedzialny organizator

1.

Mini piłka nożna chłopców

9.10.2019

Bystrzyca Kłodzka – boisko Orlik ul. Ludowa

Tomasz Słodkowski 

600139317

2.

Mini koszykówka dziewcząt i chłopców

10.12. 2019

Bystrzyca Kł.

Hala sportowa ZSP ul. Słowackiego 4

Tomasz Słodkowski

600139317

3.

Mini piłka ręczna dziewcząt i chłopców

27.02.2020

Bystrzyca Kł.

Hala sportowa ZSP ul. Słowackiego 4

Tomasz Słodkowski

600139317

4.

Mini piłka nożna dziewcząt

21.04.2020

Bystrzyca Kł. – boisko Orlik ul. Ludowa

Tomasz Słodkowski

600139317

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH REJONU BYSTRZYCKIEGO

L.p.

Dyscyplina

Termin

Miejsce

Odpowiedzialny organizator

1.

Piłka nożna chłopców

8.10.2019

Bystrzyca Kł. -boisko      Orlik ul. Ludowa

Tomasz Słodkowski

600139317

2.

Koszykówka dziewcząt i chłopców

13.11.2019

Bystrzyca Kł.

Hala sportowa ZSP 

ul. Słowackiego 4

Izabela Marcinów

600004286

3.

Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

3.01.2020

Bystrzyca Kł.

Hala sportowa ZSP 

ul. Słowackiego 4

Piotr Wróbel 781935966

4.

Piłka ręczna dziewcząt i chłopców

16.03.2020

Bystrzyca Kł. 

Hala sportowa ZSP

 ul. Słowackiego 4

Piotr Wróbel 781935966

5.

Piłka nożna dziewcząt

29.04.2020

Bystrzyca Kł.- boisko Orlik ul. Ludowa

Tomasz Słodkowski

600139317




 

LICEALIADA

Zawody rejonu bystrzyckiego w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców – 24.01.2020 Bystrzyca Kłodzka – hala ZSP – organizator Daniel Kruk 697729757

 


IGRZYSKA DZIECI 2019/2020

KALENDARZ REJONOWY – MZS NOWA RUDA

Lp.

Nazwa zawodów

Data

Miejsce

1.

Mini piłka nożna chłopców

09.10.2019 r.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowej Rudzie

2.

Mini koszykówka dziewcząt

13.12.2019 r.

Szkoła Podstawowa Nr 7 

w Nowej Rudzie

3.

Mini koszykówka chłopców

17.12.2019 r.

Szkoła Podstawowa Nr 7 

w Nowej Rudzie

4.

Mini piłka ręczna dziewcząt

27.02.2020 r.

Szkoła Podstawowa Nr 7 

w Nowej Rudzie (CTS)

5.

Mini piłka ręczna chłopców

28.02.2020 r.

Szkoła Podstawowa Nr 7 

w Nowej Rudzie (CTS)

6.

Mini piłka nożna dziewcząt

14.04.2020 r.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowej Rudzie

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ 2019/2020

KALENDARZ REJONOWY – MZS NOWA RUDA

 

Lp.

Nazwa zawodów

Data

Miejsce

1.

Piłka nożna chłopców

08.10.2019 r.

Boisko Orlika w Bożkowie

2.

Koszykówka dziewcząt

13.11.2019 r.

CTS w Nowej Rudzie

3.

Koszykówka chłopców

14.11.2019 r.

CTS w Nowej Rudzie

4.

Siatkówka  dziewcząt

18.12.2019

Szkoła Podstawowa

Ścinawka Średnia

5.

Siatkówka  chłopców

19.12.2019

Szkoła Podstawowa 
Ścinawka Średnia

6.

Piłka ręczna dziewcząt

11.03.2020 

CTS w Nowej Rudzie 

7.

Piłka ręczna chłopców

12.03.2020 

CTS w Nowej Rudzie 

8.

Piłka nożna dziewcząt

29.04.2020 

CTS w Nowej Rudzie

 

 

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.

UWAGA !!!!
Jeżeli dostarczają Państwo
komunikaty z zawodów
drogą elektroniczną, proszę przesyłać je
na następujący adres
e-mail:pszsklodzko@interia.pl
w temacie wiadomości wpisując KOMUNIKAT

POPRZEDNIA WERSJA STRONY