Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2022/2023

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2022/2023

KALENDARZ ZAWODÓW PSZS w KŁODZKU

dla SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - klasy VII i VIII ( rocznik 2008-2009 )

 

Lp.

DYSCYPLINA
SPORTOWA

TERMIN

MIEJSCE

Odpowiedzialny
organizator

Kwalifikacja do
zawodów

1.
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
29.09.2022
BYSTRZYCA KŁODZKA - lotnisko godz. 11,00
Roman Bogdał
691 959 166
Wg zgłoszeń
2.
PIŁKA NOŻNA chłopców
7.10.2022
BYSTRZYCA KŁODZKA
Boisko Orlika
Daniel Kruk
697 729 757
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
3.
KOSZYKÓWKA 3 x 3
dziewcząt
25.10.2022
NOWA RUDA hala CTS Słupiec
Wojciech Legieć
518 413 390
Wg zgłoszeń
4.
KOSZYKÓWKA 3 x 3
chłopców
26.10.2022
NOWA RUDA hala CTS Słupiec
Wojciech Legieć
518 413 390
Wg zgłoszeń
5.
KOSZYKÓWKA
dziewczęta
18.11.2022
BYSTRZYCA KŁODZKA
hala ZSP
Tomasz Słodkowski
600 139 317
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
6.
KOSZYKÓWKA
chłopcy
17.11.2022
BYSTRZYCA KŁODZKA
hala ZSP
Tomasz Słodkowski
600 139 317
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
7.
SZACHY drużynowe
29.11.2022
ŚCINAWKA ŚREDNIA salka w hali sportowej ZS
Kazimierz Szydełko
695 707 593
Wg zgłoszeń
8.
PŁYWANIE dziewcząt i chłopców
9.12.2022
NOWA RUDA - SŁUPIEC
Kryta pływalnia CTS
Agnieszka Rozlach- Pomorska 502 099 918
Wg zgłoszeń
9.
TENIS STOŁOWY dziewcząt i chłopców
25.01.2023
KROSNOWICE hala Szkoły Podstawowej
Piotr Pawłowski
601 790 508
Wg zgłoszeń
10.
NARCIARSTWO alpejskie dziewcząt i chłopców
8-10.02.2023
Zieleniec Nartorama
Andrzej Krawiec
669 259 611
Wg zgłoszeń
11.
SIATKÓWKA dziewcząt
2.03.2023
ŚCINAWKA ŚREDNIA hala ZS ul. Sikorskiego
Natalia Rosiak
511 029 368
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
12.
SIATKÓWKA  chłopców
3.03.2023
NOWA RUDA - SŁUPIEC hala CTS
Wojciech Legieć
518 413 390
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
13.
PIŁKA RĘCZNA dziewcząt
22.03.2023
NOWA RUDA hala CTS Słupiec
Wojciech Legieć
518 413 390
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
14.
PIŁKA RĘCZNA  chłopców
23.03.2023
NOWA RUDA hala CTS Słupiec
Wojciech Legieć
518 413 390
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
15.
DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
5.04.2023
BYSTRZYCA KŁODZKA lotnisko godz. 11,00
Roman Bogdał
691 959 166
Wg zgłoszeń
16.
PIŁKA NOŻNA dziewcząt
28.04.2023
WOJBÓRZ boisko Orlika SP
Michał Kubat
695 984 983
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
17.
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA w LA
16.05.2023
 
NOWA RUDA - SŁUPIEC
stadion CTS
Wojciech Legieć
518 413 390
Wg zgłoszeń
18.
SIATKÓWKA PLAŻOWA dziewcząt i chłopców
24.05.2023
KŁODZKO stadion miejski
Tomasz Węglarz
506 073 783
Wg zgłoszeń


UWAGA !!!

  • Wszystkie zawody rozpoczynają się o godz. 10,00

  • Wyjątek to Sztafetowe i Drużynowe Biegi Przełajowe - rozpoczynają się o godz. 11,00

  • Informacja o ewentualnych zmianach terminu czy miejsca rozgrywania zawodów zamieszczana będzie na stronie internetowej www.pszs.klodzko.pl

Terminy i miejsca rozgrywania zawodów rejonowych ustalają Miejski SZS w Kłodzku i Gminny SZS w Kłodzku dla rejonu kłodzkiego oraz MZS w Nowej Rudzie i SZS w Bystrzycy Kł.

 

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.

UWAGA !!!!
Jeżeli dostarczają Państwo
komunikaty z zawodów
drogą elektroniczną, proszę przesyłać je
na następujący adres
e-mail:pszsklodzko@interia.pl
w temacie wiadomości wpisując KOMUNIKAT

POPRZEDNIA WERSJA STRONY