Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

RUSZAJĄ ZAPISY DO PROGRAMU SKS 2024

 
Z przyjemnością informujemy, że Minister Sportu i Turystyki ogłosił konkurs na operatorów: wojewódzkich i krajowego programu Szkolny Klub Sportowy 2024.

Jak co roku do tego konkursu przystąpi Dolnośląska Federacja Sportu, która w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia będzie prowadziła program wspólnie ze Szkolnym Związkiem Sportowym „Dolny Śląsk”.

W tym roku istotne novum w programie. Jego realizacja przewidziana jest (na razie) do czerwca, ale prawdopodobnie od września 2024 roku ruszy nowy program, który zastąpi SKS w dotychczasowej formie.

Ponieważ chcielibyśmy żeby nauczyciele jak najszybciej mogli rozpocząć pracę z uczniami podczas sportowych zajęć pozalekcyjnych, rozpoczynamy nabór na tą edycję. Potrwa on do 8 lutego 2024 roku. Czasu jest bardzo niewiele, ale chcielibyśmy żeby zajęcia mogły rozpocząć się już 12 lutego.

System zgłoszeń do programu analogiczny jak w ubiegłych latach więc mamy nadzieję, że szkoły zdążą ze swoimi aplikacjami.
Tutaj znajdziecie pismo do szkół Dolnego Śląska https://drive.google.com/.../1RMMaKu8BJsZWVgZYCwi.../view...
Tutaj Założenia organizacyjne programu https://drive.google.com/.../1MpvIP2fTdEAWMQaj.../view...
Tutaj druk zgłoszenia w pdf https://drive.google.com/.../1zJrr6ecNQaGf1yrLaEv.../view... i w doc https://docs.google.com/.../1w5GZ9dNfSmL4r.../edit...
A tutaj bardzo ważny druk zgłoszenia w xls, który obowiązkowo musi znaleźć się w zgłoszeniu szkoły https://docs.google.com/.../1UeFevJGWTwtNjaSyZ4J2.../edit...

Bardzo proszę wszystkich z Was o pomoc w jak najszybszym dotarciu z tą informacją do szkół z Waszego terenu. Mamy bardzo niewiele czasu do zebrania zgłoszeń szkół, a one są niezbędne do napisania wniosku do Ministra

Do pobrania:

 
 

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.

UWAGA !!!!
Jeżeli dostarczają Państwo
komunikaty z zawodów
drogą elektroniczną, proszę przesyłać je
na następujący adres
e-mail:pszsklodzko@interia.pl
w temacie wiadomości wpisując KOMUNIKAT

POPRZEDNIA WERSJA STRONY