Szalejów Górny najlepszy w tenisie stołowym klas 1-6

Finaliści 1-6 tenis 22#23

W rozegranych w czwartek turniejach w ramach Igrzysk Dzieci zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców wygrały zespoły ze Szkoły Podstawowej w Szalejowie Górnym - gratulujemy wywalczenia tytułów mistrzowskich szkole i panu Wojciechowi Midurze opiekunowi drużyn.

Klasyfikacja turnieju dziewcząt :
  1. SP Szalejów Górny- (Róża Jabłońska,Weronika Mandycz i Maja Wójcik) - op. W. Midura
  2. SP Krosnowice  -(Julia Krawczyk, Ola Majas i Judyta Michalska )  - op. Piotr Pawłowski
  3. ZS 3 Bożków
  4. SP Wojbórz
  5. SP Kłodzko

Klasyfikacja turnieju chłopców :
  1. SP Szalejów Górny - (T.Maruszak, Ł. Matysiak i F. Polikowski ) - op. Wojciech Midura
  2. SP 7 Kłodzko - (M. Gajek, F. Kutrzeba i B. Zenner ) - op. Rafał Wojciechowski
  3. SP Ołdrzychowice Kłodzkie
  4. ZS 3 Bożków
  5. SP Krosnowice
  6. SP Wojbórz
  7. SP Kłodzko
  8. SP 1 Bystrzyca Kłodzka

Szkoły które zajęły 1 i 2 miejsca w turnieju dziewcząt i chłopców wywalczy awans do finału strefy wałbrzyskiej, który odbędzie się w marcu br. w Krosnowicach - gratulujemy

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.