Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

LICEALIADA MŁODZIEŻY 2022/2023

 

LICEALIADA MŁODZIEŻY 2022/2023
KALENDARZ ZAWODÓW PSZS w KŁODZKU
dla SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ( rocznik 2003 i młodsi ).

 

LP.

DYSCYPLINA SPORTOWA

TERMIN

MIEJSCE

Odpowiedzialny
Telefon

Kwalifikacja do zawodów

1.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
29.09.2022
BYSTRZYCA KŁODZKA - lotnisko
Roman Bogdał
691 959 166
Szkoły wg zgłoszeń
2.
KOSZYKÓWKA
3 X 3 
dziewcząt
12.10.2022
KŁODZKO - sala KSP
Dariusz Zajączkowski
608 617 520
Szkoły wg zgłoszeń
3.
KOSZYKÓWKA
3 X 3 chłopców
13.10.2022
KŁODZKO - sala ZST
Alicja Rogala
601 225 910
Szkoły wg zgłoszeń
4.
SZACHY DRUŻYNOWE
28.11.2022
KŁODZKO aula LO Chrobry
Marta Kurowska 
600 893 783
Szkoły wg zgłoszeń
5.
PŁYWANIE Drużynowe dziewcząt i chłopców
9.12.2022
NOWA RUDA - SŁUPIEC basen CTS,
Rafał Polak - NST 796 862 473
Szkoły wg zgłoszeń
6.
SIATKÓWKA dziewcząt
15.12.2022
NOWA RUDA - SŁUPIEC hala CTS
Jacek Pomorski
508 188 933
Szkoły wg zgłoszeń
7.
SIATKÓWKA chłopców
16.12.2022
NOWA RUDA - SŁUPIEC hala CTS
Jacek Pomorski
508 188 933
Szkoły wg zgłoszeń
8.
KOSZYKÓWKA dziewcząt
12.01.2023
KŁODZKO - sala ZST
Alicja Rogala
601 225 910
Mistrzowie rejonów + 2-gi z rej. kłodzki.
9.
KOSZYKÓWKA chłopców
13.01.2023
KŁODZKO hala ul. Sportowa
Czesław Radwański  660 406 838
Mistrzowie rejonów + 2-gi z rej. kłodzki
10.
TENIS STOŁOWY drużynowy dziewcząt
23.01.2023
KŁODZKO sala LO Chrobry
Barbara Czebotar
534 803 303
Szkoły wg zgłoszeń
11,
TENIS STOŁOWY drużynowy chłopców
24.01.2023
KŁODZKO sala LO Chrobry
Czesław Radwański 660 406 838
Szkoły wg zgłoszeń
12.
Halowa Piłka Nożna dziewcząt
1.02.2023
BYSTRZYCA KŁODZKA - hala ZSP
Daniel Kruk
697 729 757
Po 2 szkoły z rejonów
13.
Halowa Piłka Nożna chłopców
2.02.2023
BYSTRZYCA KŁODZKA - hala ZSP
Daniel Kruk
697 729 757
Po 2 szkoły z rejonów
14.
NARCIARSTWO alpejskie dziewcząt i chłopców
8-10.02.
2023
Zieleniec Nartorama
Andrzej Krawiec
669 259 611
Szkoły wg zgłoszeń
15.
PIŁKA RĘCZNA dziewcząt
8.03.2023
BYSTRZYCA KŁODZKA - hala ZSP
Izabela Marcinów
600 004 286
Mistrzowie rejonów + 2-gi z rej. kłodzki
16.
PIŁKA RĘCZNA chłopców
9.03.2023
BYSTRZYCA KŁODZKA - hala ZSP
Jarosław Kaszyński
609 859 114
Mistrzowie rejonów + 2-gi z rej. kłodzki
17.
DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
5.04.2023
BYSTRZYCA KŁODZKA - lotnisko
Roman Bogdał
691 959 166
Szkoły wg zgłoszeń
18.
SIATKÓWKA PLAŻOWA dziewcząt i chłopców
23.05.2022
KŁODZKO - stadion
Tomasz Węglarz
506 073 783
Szkoły wg zgłoszeń
19.
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA LA
30.05.2023
NOWA RUDA - SŁUPIEC stadion CTS
Jacek Pomorski
508 188 933
Szkoły wg zgłoszeń


UWAGA !!!

- Wszystkie zawody rozpoczynają się o godz. 10,00.

- Organizatorzy zawodów nie zapewniają piłek na rozgrzewkę drużyn !!

- Zawody rejonowe organizują SZS w Kłodzku, Nowej Rudzie i Bystrzycy Kł.

- Informacja o ewentualnych zmianach terminu czy miejsca rozgrywania zawodów zamieszczana będzie na stronie internetowej www.pszs.klodzko.pl

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.

UWAGA !!!!
Jeżeli dostarczają Państwo
komunikaty z zawodów
drogą elektroniczną, proszę przesyłać je
na następujący adres
e-mail:pszsklodzko@interia.pl
w temacie wiadomości wpisując KOMUNIKAT

POPRZEDNIA WERSJA STRONY