Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

IGRZYSKA DZIECI 2022/2023

IGRZYSKA DZIECI 2022/2023

KALENDARZ ZAWODÓW PSZS w KŁODZKU

dla SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (klasy I – VI rocznik 2010 i młodsi )

Lp.

DYSCYPLINA
SPORTOWA

TERMIN

MIEJSCE

Odpowiedzialny organizator

Kwalifikacja do zawodów

1.
SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE
29.09.2022
BYSTRZYCA KŁODZKA lotnisko godz. 11,00
Roman Bogdał
691 959 166
Wg. zgłoszeń
2.
MINI PIŁKA NOŻNA chłopców
6.10.2022
OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIE- boisko Orlika
Marek Kapral
785 525 287
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
3.
KOSZYKÓWKA
3 x 3
dziewczęta
18.10.2022
BYSTRZYCA KŁODZKA hala Szkoły Podstawowej nr 2
Tomasz Grucka
504 626 583
Wg. zgłoszeń
4.
KOSZYKÓWKA
3 x 3
chłopcy
19.10.2022
BYSTRZYCA KŁODZKA hala Szkoły Podstawowej nr 2
Tomasz Grucka
504 626 583
Wg. zgłoszeń
5..
SZACHY - drużynowe
 
29.11.2022
ŚCINAWKA ŚREDNIA
salka w hali sportowej ZS
Kazimierz Szydełko
695 707 593
Wg. zgłoszeń
6.
PŁYWANIE DRUŻYNOWE
dziewcząt i chłopców
9.12.2022
NOWA RUDA - SŁUPIEC
Kryta pływalnia CTS
Renata Pajdzik
504 604 146
Wg. zgłoszeń
7.
TENIS STOŁOWY drużynowy dziewcząt i chłopców
26.01.2023
KROSNOWICE hala Szkoły Podstawowej
Piotr Pawłowski
601 790 508
Wg. zgłoszeń
8.
MINI KOSZYKÓWKA dziewcząt
6.02.2023
BYSTRZYCA KŁODZKA hala Szkoły Podstawowej nr 2
Tomasz Grucka
504 626 583
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
9.
MINI KOSZYKÓWKA chłopców
7.02.2023
BYSTRZYCA KŁODZKA hala Szkoły Podstawowej nr 2
Tomasz Grucka
504 626 583
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
10.
NARCIARSTWO alpejskie dziewcząt i chłopców
8-10.02.2023
ZIELENIEC Nartorama
Andrzej Krawiec
669 259 611
Wg. zgłoszeń
11.
MINI SIATKÓWKA - 4-ki dziewcząt
6.03.2023
ŚCINAWKA ŚREDNIA hala ZS ul. Sikorskiego
Natalia Rosiak
511 029 368
Wg. zgłoszeń
12.
MINI SIATKÓWKA - 4-ki chłopców
7.03.2023
ŚCINAWKA ŚREDNIA hala ZS ul. Sikorskiego
Natalia Rosiak
511 029 368
Wg. zgłoszeń
13.
MINI PIŁKA RĘCZNA
dziewcząt
15.03.2023
JASZKOWA DOLNA hala Szkoły Podstawowej
Leszek Tybiński
533 606 323
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
14.
MINI PIŁKA RĘCZNA chłopców
16.03.2023
JASZKOWA DOLNA hala Szkoły Podstawowej
Leszek Tybiński
533 606 323
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
15.
DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
5.04.2023
BYSTRZYCA KŁODZKA lotnisko godz. 11,00
Roman Bogdał
691 959 166
Wg. zgłoszeń
16.
MINI PIŁKA NOŻNA dziewcząt
27.04.2023
WOJBÓRZ boisko Orlika SP
Michał Kubat
695 984 983
Mistrz rejonu + II z rej. kłodz.
18.
CZWÓRBÓJ LA
dziewcząt i chłopców
10.05.2023
NOWA RUDA - SŁUPIEC
stadion CTS
Ryszard Kuś
513 471 229
Wg. zgłoszeń
19.
Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci dziewczęta i chłopcy
25.05.2023
NOWA RUDA - SŁUPIEC
stadion CTS
Ryszard Kuś
513 471 229
Wg. zgłoszeń

 

  • Wszystkie zawody rozpoczynają się o godz. 10,00, oprócz Biegów Przełajowych – o 11,00

  • Terminy i miejsca rozgrywania zawodów rejonowych ustalą Miejski SZS w Kłodzku i Gminny SZS w Kłodzku dla Rejonu Kłodzkiego oraz MZS w Nowej Rudzie i SZS w Bystrzycy Kł.

  • Informacja o ewentualnych zmianach terminu czy miejsca rozgrywania zawodów zamieszczana będzie na stronie internetowej www.pszs.klodzko.pl

  • Terminy i miejsca rozgrywania zawodów rejonowych ustalają Miejski SZS w Kłodzku i Gminny SZS w Kłodzku dla rejonu kłodzkiego oraz MZS w Nowej Rudzie i SZS w Bystrzycy Kł.

Związek jest finansowany ze środków Powiatu Kłodzkiego.

UWAGA !!!!
Jeżeli dostarczają Państwo
komunikaty z zawodów
drogą elektroniczną, proszę przesyłać je
na następujący adres
e-mail:pszsklodzko@interia.pl
w temacie wiadomości wpisując KOMUNIKAT

POPRZEDNIA WERSJA STRONY